XXXV Eskolarteko txapelketa

Torneo Interescolar C.A. Osasuna

Kanporaketak

Finala Emaitza Eguna Ordua
Finala EZKABA LA COMPASION 4-3 urt. 6 11,30
3. eta 4. postua Emaitza Eguna Ordua
3. eta 4. PATXI LARRAINZAR ERMITABERRI 4-2 urt-6 10,15
Finalaurrekoa Emaitza Eguna Ordua
13 EZKABA PATXI LARRAINZAR 3-1 urt-4 10,15
14 ERMITABERRI LA COMPASION 1-1 (0-2) urt-4 11,30
Final laurdenak Emaitza Eguna Ordua
9 EL LAGO MENDILLORRI EZKABA 3-3 (1-3) urt 3 10,15
10 ERMITABERRI ERRENIEGA 4-0 urt 3 10,15
11 PATXI LARRAINZAR IRABIA 4-2 urt 3 11,30
12 REMONTIVAL LA COMPASION 3-4 urt 3 11,30
Final zortzirenak Emaitza Eguna Ordua
1 EL LAGO MENDILLORRI LUIS AMIGO 1-0 urt-2 10,15
2 VIRGEN BLANCA EZKABA 0-3 urt-2 10,15
3 PATXI LARRAINZAR CATALINA DE FOIX 4-0 urt-2 10,15
4 ELORRI IRABIA 0-9 urt-2 10,15
5 CARDENAL LARRAONA ERMITABERRI 1-6 urt-2 11,30
6 CAMINO DE SANTIAGO ERRENIEGA 2-2 (1-2) urt-2 11,30
7 REMONTIVAL LIZARRA Ik 3-2 urt-2 11,30
8 LA COMPASION ESCOLAPIOS CALASANZ 5-0 urt-2 11,30

Lehen faseko partidak

Taldeak ikusi

Partida   Emaitza Data Ordua Zelaia Taldea
SAN PEDRO EZKABA 2-4 30-dic 10:00 1 10
ESCLAVAS SAGRADO CORAZON BERNART ETXEPARE 2-2 10:00 2 10
SANTA LUISA DE MARILLAC SANDUZELAI 5-1 10:00 3 11
CATALINA DE FOIX MENDILLORRI 1-0 10:00 4 11
HEGOALDE Ik. AMAIUR Ik. 0-3 11:00 3 9
LUIS AMIGO MARQUES DE LA REAL DEFENSA 11-1 11:00 2 9
LA PRESENTACION  IRABIA 2-7 11:00 1 12
SANTISIMO SACRAMENTO AZPILAGAÑA 0-8 11:00 4 12
EULZA JASO Ik. 1-2 12:00 3 15
LIZARRA Ik. AMOR DE DIOS 3-2 12:00 2 15
SAN FERMIN Ik ERRENIEGA 2-3 12:00 4 14
COMARCAL DE BERIAIN LICEO MONJARDIN 5-3 12:00 1 14
ERMITABERRI SAGRADO CORAZON 3-1 13:00 1 13
MENDIALDEA I Castellano SANTA Mª LA REAL MARISTAS 4-1 13:00 2 13
CARDENAL ILUNDAIN SAN IGNACIO 2-0 29-dic 10:00 1 1
EL LAGO DE MENDILLORRI MENDIGOITI 2-2 10:00 2 1
SAN JORGE VIRGEN BLANCA 0-5 10:00 3 2
MENDIALDEA II Euskera MATER DEI 2-2 10:00 4 2
SAN FRANCISCO PATXI LARRAINZAR 0-5 11:00 2 3
OBISPO IRURITA ATARGI 0-7 11:00 3 3
ESCOLAPIOS CALASANZ REMONTIVAL 3-3 11:00 1 7
SANTA CATALINA LABOURE HILARION ESLAVA 1-9 11:00 4 7
ERMITAGAÑA SAN MIGUEL (Doneztebe) 6-1 12:00 1 6
SANTA TERESA CAMINO DE SANTIAGO 3-3 12:00 2 6
ELORRI SAN MIGUEL (Orcoyen) 2-2 12:00 3 4
PAZ DE ZIGANDA SARRIGUREN 5-0 12:00 4 4
SAN CERNIN LORENZO GOICOA 5-4 13:00 3 5
CARDENAL LARRAONA SANTO TOMAS 4-2 13:00 4 5
SAN MIGUEL (Noain) LA COMPASION 2-4 13:00 1 8
Nª Sª DEL HUERTO VEDRUNA 5-2 13:00 2 8
SANDUZELAI CATALINA DE FOIX 4-4 28-dic 10:00 3 11
AZPILAGAÑA LA PRESENTACION  DOMINICAS 2-4 10:00 4 12
SAGRADO CORAZON MENDIALDEA I Castellano 3-2 10:00 2 13
AMOR DE DIOS EULZA 3-3 10:00 1 15
AMAIUR Ik.  LUIS AMIGO 1-5 11:00 2 9
SAN PEDRO BERNART ETXEPARE 4-1 11:00 1 10
MENDILLORRI SANTA LUISA DE MARILLAC 0-2 11:00 4 11
SANTA Mª LA REAL MARISTAS ERMITABERRI 0-2 11:00 3 13
MARQUES DE LA REAL DEFENSA HEGOALDE Ik 11-2 12:00 1 9
LICEO MONJARDIN SAN FERMIN Ik. 2-4 12:00 2 14
JASO Ik LIZARRA Ik. 0-7 12:00 3 15
EZKABA ESCLAVAS SAGRADO CORAZON 1-1 12:00 4 10
IRABIA SANTISIMO SACRAMENTO 6-1 13:00 1 12
ERRENIEGA COMARCAL DE BERIAIN 5-1 13:00 2 14
LORENZO GOICOA CARDENAL LARRAONA 0-3 abend 27 10:00 1 5
CAMINO DE SANTIAGO ERMITAGAÑA 8-2 10:00 2 6
HILARION ESLAVA ESCOLAPIOS CALASANZ 2-3 10:00 4 7
LA COMPASION Nª Sª DEL HUERTO 4-0 10:00 3 8
SAN IGNACIO EL LAGO DE MENDILLORRI 1-7 11:00 1 1
VIRGEN BLANCA MENDIALDEA II Euskera 4-2 11.00 2 2
PATXI LARRAINZAR OBISPO IRURITA 5-0 11:00 3 3
REMONTIVAL SANTA CATALINA LABOURE 5-0 11:00 4 7
SAN MIGUEL (Orcoyen) PAZ DE ZIGANDA 1-4 12:00 3 4
SANTO TOMAS SAN CERNIN 9-4 12:00 1 5
SAN MIGUEL (Doneztebe) SANTA TERESA 2-1 12:00 2 6
MATER DEI SAN JORGE 2-1 12:00 4 2
ATARGI SAN FRANCISCO 4-2 13:00 1 3
MENDIGOITI CARDENAL ILUNDAIN 1-1 13:00 2 1
SARRIGUREN ELORRI 1-4 13:00 3 4
VEDRUNA SAN MIGUEL (Noain) 6-2 13:00 4 8
LUIS AMIGO HEGOALDE Ik. 15-0 abend 23 10:00 4 9
EZKABA BERNART ETXEPARE 4-2 10:00 3 10
SANDUZELAI MENDILLORRI 2-3 10:00 2 11
IRABIA AZPILAGAÑA 3-3 10:00 1 12
SAGRADO CORAZON SANTA Mª LA REAL MARISTAS 2-4 11:00 4 13
COMARCAL DE BERIAN SAN FERMIN Ik. 4-1 11:00 3 14
AMAIUR Ik MARQUES DE LA REAL DEFENSA 6-3 11:00 2 9
ESCLAVAS SAGRADO CORAZON SAN PEDRO 1-1 11:00 1 10
LIZARRA Ik. EULZA 2-2 12:00 4 15
SANTISIMO SACRAMENTO LA PRESENTACION DOMINICAS 0-8 12:00 3 12
CATALINA DE FOIX SANTA LUISA DE MARILLAC 4-3 12:00 2 11
MENDIALDEA I Castellano ERMITABERRI 3-3 12:00 1 13
ERRENIEGA LICEO MONJARDIN 7-1 13:00 2 14
JASO Ik AMOR DE DIOS 1-3 13:00 1 15
MENDIGOITI SAN IGNACIO 1-0 abend 22 10:00 4 1
LA COMPASION VEDRUNA 7-2 10:00 3 8
PATXI LARRAINZAR ATARGI 4-2 10:00 2 3
SAN MIGUEL (Orcoyen) SARRIGUREN 4-4 10:00 1 4
LORENZO GOICOA SANTO TOMAS 0-6 11:00 4 5
SAN MIGUEL (Doneztebe) CAMINO DE SANTIAGO 3-7 11:00 3 6
CARDENAL ILUNDAIN EL LAGO DE MENDILLORRI 2-3 11:00 2 1
MENDIALDEA II Euskera SAN JORGE 2-2 11:00 1 2
OBISPO IRURITA SAN FRANCISCO 2-3 12:00 4 3
HILARION ESLAVA REMONTIVAL 1-4 12:00 3 7
VIRGEN BLANCA MATER DEI 4-2 12:00 2 2
PAZ DE ZIGANDA ELORRI 3-6 12:00 1 4
CARDENAL LARRAONA SAN CERNIN 2-0 13:00 4 5
SANTA TERESA ERMITAGAÑA 1-0 13:00 3 6
ESCOLAPIOS CALASANZ SANTA CATALINA LABOURE 7-1 13:00 2 7
Nª Sª DEL HUERTO SAN MIGUEL (Noain) 5-2 13:00 1 8
Partida egutegia
Jornada 39 LaLiga 1|2|3 LaLiga 1|2|3
19 Mayo 2019 18:00 h.
Ramón de Carranza
Cádiz C.F.
0-0
Cádiz C.F. Osasuna
Jornada 40 LaLiga 1|2|3 LaLiga 1|2|3
25 Mayo 2019 18:00 h.
El Sadar
Osasuna
2-0
Osasuna U.D. Las Palmas
Jornada 41 LaLiga 1|2|3 LaLiga 1|2|3
02 Junio 2019 Nuevo Arcángel
Córdoba C.F.
2-3
Córdoba C.F. Osasuna
Jornada 42 LaLiga 1|2|3 LaLiga 1|2|3
09 Junio 2019 El Sadar
Osasuna
1-0
Osasuna Real Oviedo
Sentimiento Rojillo

#SentimenduGorritxoa

Online denda berria

tienda.osasuna.es Ezagutu ezazu
Adidas
  1. LaLiga
  2. HUMMEL
  3. Kirolbet
  4. euskaltel
  5. Lacturale
  6. Caja Navarra | Caixa
  7. Coca Cola
  8. CUN. Clínica Universidad de Navarra
  9. ACUNSA
  10. Construcciones Victorino Vicente+
  11. Sagamóvil
  12. SELK
  13. San Miguel
  1. Haze & Finn
  2. Montepinos
  3. Halcón Viajes