42. jardunaldia

//
Osasuna Osasuna
1-0
Real Oviedo Real Oviedo
Gimnàstic de Tarragona 1 1 Lugo
Sporting de Gijón 1 0 Cádiz
Numancia 1 1 Las Palmas
R. Majadahonda Reus Deportiu
Tenerife 1 0 Real Zaragoza
Málaga 3 0 Elche
Deportivo de La Coruña 2 0 Córdoba
Almería 3 0 Albacete
Extremadura UD 0 0 Mallorca
Granada CF 2 1 Alcorcón

Ligan izandako garapena

Osasuna KAren postua

  Guztira Etxean Kanpoan
      Ptk JP IP BP GP AG KG Ptk JP IP BP GP AG KG Ptk JP IP BP GP AG KG
Osasuna Osasuna 87 42 26 9 7 59 35 59 21 19 2 0 34 7 28 21 7 7 7 25 25
Granada CF Granada CF 79 42 22 13 7 52 28 45 21 13 6 2 28 12 34 21 9 7 5 24 24
Málaga Málaga 74 42 21 11 10 51 31 40 21 12 4 5 28 14 34 21 9 7 5 23 23
Albacete Albacete 71 42 19 14 9 54 38 37 21 9 10 2 29 17 34 21 10 4 7 25 25
Mallorca Mallorca 69 42 19 12 11 53 37 49 21 15 4 2 35 12 20 21 4 8 9 18 18
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña 68 42 17 17 8 50 32 38 21 10 8 3 31 14 30 21 7 9 5 19 19
Cádiz Cádiz 64 42 16 16 10 53 36 37 21 9 10 2 30 15 27 21 7 6 8 23 23
Real Oviedo Real Oviedo 63 42 17 12 13 48 48 39 21 10 9 2 30 22 24 21 7 3 11 18 18
Sporting de Gijón Sporting de Gijón 61 42 16 13 13 43 38 36 21 10 6 5 23 17 25 21 6 7 8 20 20
10º Almería Almería 60 42 15 15 12 51 39 38 21 10 8 3 32 15 22 21 5 7 9 19 19
11º Elche Elche 55 42 13 16 13 49 52 37 21 10 7 4 25 14 18 21 3 9 9 24 24
12º Las Palmas Las Palmas 54 42 12 18 12 48 50 36 21 9 9 3 31 17 18 21 3 9 9 17 17
13º Extremadura UD Extremadura UD 53 42 14 11 17 43 47 25 21 7 4 10 20 25 28 21 7 7 7 23 23
14º Alcorcón Alcorcón 52 42 14 10 18 36 42 33 21 9 6 6 19 14 19 21 5 4 12 17 17
15º Real Zaragoza Real Zaragoza 51 42 13 12 17 49 51 28 21 7 7 7 21 21 23 21 6 5 10 28 28
16º Tenerife Tenerife 50 42 11 17 14 40 50 35 21 9 8 4 25 21 15 21 2 9 10 15 15
17º Numancia Numancia 49 42 11 16 15 44 50 35 21 10 5 6 30 21 14 21 1 11 9 14 14
18º Lugo Lugo 47 42 10 17 15 43 51 30 21 8 6 7 29 29 17 21 2 11 8 14 14
19º R. Majadahonda R. Majadahonda 45 42 12 9 21 46 61 30 21 8 6 7 23 23 15 21 4 3 14 23 23
20º Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona 36 42 9 9 24 30 63 27 21 7 6 8 22 25 9 21 2 3 16 8 8
21º Córdoba Córdoba 34 42 7 13 22 48 79 25 21 6 7 8 33 40 9 21 1 6 14 15 15
22º Reus Deportiu Reus Deportiu 0 42 5 6 31 16 48 8 21 1 5 15 8 25 13 21 4 1 16 8 8

Egutegia osorik ikusi

1 jardunaldia ko ren a
Real Oviedo Real Oviedo
1-1
Extremadura UD Extremadura UD
Real Zaragoza Real Zaragoza
2-1
R. Majadahonda R. Majadahonda
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
1-1
Tenerife Tenerife
Albacete Albacete
1-1
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
Las Palmas Las Palmas
2-0
Reus Deportiu Reus Deportiu
Mallorca Mallorca
1-0
Osasuna Osasuna
Lugo Lugo
1-2
Málaga Málaga
Cádiz Cádiz
1-0
Almería Almería
Córdoba Córdoba
3-3
Numancia Numancia
Alcorcón Alcorcón
1-1
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
Elche Elche
0-0
Granada CF Granada CF
2 jardunaldia ko ren a
Granada CF Granada CF
1-1
Lugo Lugo
Osasuna Osasuna
1-1
Elche Elche
R. Majadahonda R. Majadahonda
0-1
Mallorca Mallorca
Almería Almería
1-1
Tenerife Tenerife
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
2-0
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
Córdoba Córdoba
2-4
Real Oviedo Real Oviedo
Extremadura UD Extremadura UD
0-1
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
Reus Deportiu Reus Deportiu
0-0
Real Zaragoza Real Zaragoza
Málaga Málaga
1-0
Alcorcón Alcorcón
Numancia Numancia
1-1
Cádiz Cádiz
Las Palmas Las Palmas
1-1
Albacete Albacete
3 jardunaldia ko ren a
Albacete Albacete
3-0
Córdoba Córdoba
Granada CF Granada CF
2-0
Osasuna Osasuna
Almería Almería
0-1
Málaga Málaga
Tenerife Tenerife
2-2
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
2-0
Extremadura UD Extremadura UD
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
0-1
R. Majadahonda R. Majadahonda
Real Zaragoza Real Zaragoza
1-1
Las Palmas Las Palmas
Elche Elche
0-2
Reus Deportiu Reus Deportiu
Cádiz Cádiz
1-1
Real Oviedo Real Oviedo
Lugo Lugo
3-2
Numancia Numancia
Alcorcón Alcorcón
1-0
Mallorca Mallorca
4 jardunaldia ko ren a
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
1-0
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
Extremadura UD Extremadura UD
1-3
Granada CF Granada CF
Reus Deportiu Reus Deportiu
1-2
Albacete Albacete
Córdoba Córdoba
0-0
Alcorcón Alcorcón
Numancia Numancia
1-0
Elche Elche
R. Majadahonda R. Majadahonda
1-0
Lugo Lugo
Real Oviedo Real Oviedo
0-4
Real Zaragoza Real Zaragoza
Mallorca Mallorca
1-0
Cádiz Cádiz
Las Palmas Las Palmas
4-0
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
Málaga Málaga
1-0
Tenerife Tenerife
Osasuna Osasuna
3-1
Almería Almería
5 jardunaldia ko ren a
Granada CF Granada CF
3-0
R. Majadahonda R. Majadahonda
Extremadura UD Extremadura UD
1-2
Las Palmas Las Palmas
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
1-1
Numancia Numancia
Albacete Albacete
1-1
Cádiz Cádiz
Lugo Lugo
0-2
Real Oviedo Real Oviedo
Elche Elche
1-1
Mallorca Mallorca
Almería Almería
2-1
Real Zaragoza Real Zaragoza
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
1-0
Osasuna Osasuna
Alcorcón Alcorcón
1-0
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
Málaga Málaga
3-0
Córdoba Córdoba
Tenerife Tenerife
0-1
Reus Deportiu Reus Deportiu
6 jardunaldia ko ren a
Real Oviedo Real Oviedo
1-1
Elche Elche
Numancia Numancia
0-2
Almería Almería
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
2-1
Granada CF Granada CF
Mallorca Mallorca
1-3
Albacete Albacete
Reus Deportiu Reus Deportiu
1-1
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
R. Majadahonda R. Majadahonda
1-4
Extremadura UD Extremadura UD
Las Palmas Las Palmas
1-0
Málaga Málaga
Córdoba Córdoba
1-1
Tenerife Tenerife
Osasuna Osasuna
1-0
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
Real Zaragoza Real Zaragoza
0-2
Lugo Lugo
Cádiz Cádiz
0-2
Alcorcón Alcorcón
7 jardunaldia ko ren a
Extremadura UD Extremadura UD
2-2
Elche Elche
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
1-3
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
Osasuna Osasuna
0-0
Numancia Numancia
Almería Almería
2-0
Reus Deportiu Reus Deportiu
Málaga Málaga
1-0
R. Majadahonda R. Majadahonda
Alcorcón Alcorcón
2-0
Real Oviedo Real Oviedo
Albacete Albacete
2-2
Real Zaragoza Real Zaragoza
Lugo Lugo
1-1
Mallorca Mallorca
Granada CF Granada CF
4-2
Córdoba Córdoba
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
1-0
Las Palmas Las Palmas
Tenerife Tenerife
1-0
Cádiz Cádiz
8 jardunaldia ko ren a
Elche Elche
2-1
Lugo Lugo
Real Oviedo Real Oviedo
1-0
Albacete Albacete
R. Majadahonda R. Majadahonda
2-1
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
1-1
Málaga Málaga
Reus Deportiu Reus Deportiu
1-2
Granada CF Granada CF
Real Zaragoza Real Zaragoza
1-1
Osasuna Osasuna
Cádiz Cádiz
1-1
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
Las Palmas Las Palmas
0-0
Alcorcón Alcorcón
Córdoba Córdoba
1-0
Almería Almería
Mallorca Mallorca
4-1
Tenerife Tenerife
Numancia Numancia
1-0
Extremadura UD Extremadura UD
9 jardunaldia ko ren a
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
1-1
Reus Deportiu Reus Deportiu
Granada CF Granada CF
1-0
Mallorca Mallorca
Tenerife Tenerife
0-0
Lugo Lugo
Osasuna Osasuna
3-1
Córdoba Córdoba
R. Majadahonda R. Majadahonda
1-0
Real Oviedo Real Oviedo
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
1-3
Alcorcón Alcorcón
Numancia Numancia
1-0
Real Zaragoza Real Zaragoza
Extremadura UD Extremadura UD
2-1
Cádiz Cádiz
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
4-0
Elche Elche
Málaga Málaga
2-1
Albacete Albacete
Almería Almería
3-0
Las Palmas Las Palmas
10 jardunaldia ko ren a
Lugo Lugo
1-0
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
Cádiz Cádiz
0-0
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
Real Zaragoza Real Zaragoza
1-1
Tenerife Tenerife
Reus Deportiu Reus Deportiu
2-1
R. Majadahonda R. Majadahonda
Mallorca Mallorca
1-1
Extremadura UD Extremadura UD
Albacete Albacete
1-1
Almería Almería
Real Oviedo Real Oviedo
2-1
Osasuna Osasuna
Alcorcón Alcorcón
1-0
Granada CF Granada CF
Elche Elche
2-0
Málaga Málaga
Córdoba Córdoba
1-1
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
Las Palmas Las Palmas
3-0
Numancia Numancia
11 jardunaldia ko ren a
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
2-1
Real Oviedo Real Oviedo
Elche Elche
2-0
Real Zaragoza Real Zaragoza
Málaga Málaga
2-0
Numancia Numancia
Tenerife Tenerife
3-2
Alcorcón Alcorcón
R. Majadahonda R. Majadahonda
1-1
Osasuna Osasuna
Extremadura UD Extremadura UD
1-2
Albacete Albacete
Mallorca Mallorca
2-2
Las Palmas Las Palmas
Granada CF Granada CF
1-0
Almería Almería
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
2-0
Reus Deportiu Reus Deportiu
Lugo Lugo
1-2
Cádiz Cádiz
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
0-0
Córdoba Córdoba
12 jardunaldia ko ren a
Almería Almería
2-1
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
Cádiz Cádiz
5-1
Elche Elche
Real Zaragoza Real Zaragoza
0-2
Granada CF Granada CF
Alcorcón Alcorcón
2-0
R. Majadahonda R. Majadahonda
Real Oviedo Real Oviedo
1-1
Mallorca Mallorca
Reus Deportiu Reus Deportiu
0-0
Lugo Lugo
Albacete Albacete
2-0
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
Las Palmas Las Palmas
1-1
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
Córdoba Córdoba
4-2
Extremadura UD Extremadura UD
Numancia Numancia
2-0
Tenerife Tenerife
Osasuna Osasuna
2-1
Málaga Málaga
13 jardunaldia ko ren a
Mallorca Mallorca
3-0
Córdoba Córdoba
R. Majadahonda R. Majadahonda
2-0
Almería Almería
Tenerife Tenerife
0-0
Albacete Albacete
Granada CF Granada CF
0-0
Numancia Numancia
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
2-2
Málaga Málaga
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
1-3
Real Zaragoza Real Zaragoza
Lugo Lugo
0-1
Alcorcón Alcorcón
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
4-0
Real Oviedo Real Oviedo
Cádiz Cádiz
2-0
Reus Deportiu Reus Deportiu
Elche Elche
0-0
Las Palmas Las Palmas
Extremadura UD Extremadura UD
2-3
Osasuna Osasuna
14 jardunaldia ko ren a
Albacete Albacete
1-0
Lugo Lugo
Alcorcón Alcorcón
1-0
Elche Elche
Numancia Numancia
1-2
R. Majadahonda R. Majadahonda
Reus Deportiu Reus Deportiu
1-4
Extremadura UD Extremadura UD
Córdoba Córdoba
1-3
Cádiz Cádiz
Almería Almería
1-1
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
Real Zaragoza Real Zaragoza
2-2
Mallorca Mallorca
Málaga Málaga
2-0
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
Las Palmas Las Palmas
2-2
Granada CF Granada CF
Osasuna Osasuna
2-0
Tenerife Tenerife
Real Oviedo Real Oviedo
2-1
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
15 jardunaldia ko ren a
Extremadura UD Extremadura UD
1-0
Málaga Málaga
Elche Elche
0-1
Albacete Albacete
Real Oviedo Real Oviedo
3-0
Reus Deportiu Reus Deportiu
Tenerife Tenerife
2-1
R. Majadahonda R. Majadahonda
Mallorca Mallorca
1-0
Numancia Numancia
Alcorcón Alcorcón
2-0
Real Zaragoza Real Zaragoza
Lugo Lugo
2-1
Córdoba Córdoba
Cádiz Cádiz
4-1
Las Palmas Las Palmas
Granada CF Granada CF
1-2
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
2-0
Osasuna Osasuna
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
2-2
Almería Almería
16 jardunaldia ko ren a
Las Palmas Las Palmas
0-0
Real Oviedo Real Oviedo
Albacete Albacete
2-1
Alcorcón Alcorcón
Osasuna Osasuna
1-0
Lugo Lugo
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
2-1
Tenerife Tenerife
Numancia Numancia
3-0
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
R. Majadahonda R. Majadahonda
0-0
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
Reus Deportiu Reus Deportiu
0-2
Mallorca Mallorca
Almería Almería
1-1
Extremadura UD Extremadura UD
Real Zaragoza Real Zaragoza
0-1
Cádiz Cádiz
Córdoba Córdoba
1-1
Elche Elche
Málaga Málaga
0-1
Granada CF Granada CF
17 jardunaldia ko ren a
Alcorcón Alcorcón
0-1
Reus Deportiu Reus Deportiu
Cádiz Cádiz
1-0
R. Majadahonda R. Majadahonda
Lugo Lugo
4-2
Las Palmas Las Palmas
Real Oviedo Real Oviedo
1-2
Almería Almería
Elche Elche
0-0
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
Real Zaragoza Real Zaragoza
0-0
Córdoba Córdoba
Mallorca Mallorca
1-2
Málaga Málaga
Albacete Albacete
2-2
Osasuna Osasuna
Tenerife Tenerife
0-0
Extremadura UD Extremadura UD
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
2-2
Numancia Numancia
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
0-1
Granada CF Granada CF
18 jardunaldia ko ren a
Extremadura UD Extremadura UD
0-1
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
3-1
Real Zaragoza Real Zaragoza
Osasuna Osasuna
2-1
Alcorcón Alcorcón
R. Majadahonda R. Majadahonda
1-3
Elche Elche
Las Palmas Las Palmas
1-1
Tenerife Tenerife
Almería Almería
1-1
Lugo Lugo
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
1-0
Mallorca Mallorca
Granada CF Granada CF
1-0
Real Oviedo Real Oviedo
Málaga Málaga
1-0
Cádiz Cádiz
Numancia Numancia
1-2
Albacete Albacete
Reus Deportiu Reus Deportiu
1-1
Córdoba Córdoba
19 jardunaldia ko ren a
Real Zaragoza Real Zaragoza
2-1
Extremadura UD Extremadura UD
Real Oviedo Real Oviedo
0-0
Málaga Málaga
Alcorcón Alcorcón
1-1
Numancia Numancia
Reus Deportiu Reus Deportiu
0-1
Osasuna Osasuna
Albacete Albacete
1-0
R. Majadahonda R. Majadahonda
Lugo Lugo
0-0
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
Elche Elche
2-2
Almería Almería
Tenerife Tenerife
1-1
Granada CF Granada CF
Mallorca Mallorca
2-0
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
Cádiz Cádiz
3-0
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
Córdoba Córdoba
4-1
Las Palmas Las Palmas
20 jardunaldia ko ren a
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
1-0
Córdoba Córdoba
Málaga Málaga
0-3
Reus Deportiu Reus Deportiu
Numancia Numancia
2-3
Real Oviedo Real Oviedo
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
0-0
Lugo Lugo
Osasuna Osasuna
2-1
Cádiz Cádiz
R. Majadahonda R. Majadahonda
0-0
Las Palmas Las Palmas
Almería Almería
2-0
Mallorca Mallorca
Tenerife Tenerife
2-1
Elche Elche
Granada CF Granada CF
1-1
Albacete Albacete
Extremadura UD Extremadura UD
3-0
Alcorcón Alcorcón
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
1-2
Real Zaragoza Real Zaragoza
21 jardunaldia ko ren a
Córdoba Córdoba
1-1
R. Majadahonda R. Majadahonda
Alcorcón Alcorcón
0-0
Almería Almería
Lugo Lugo
1-1
Extremadura UD Extremadura UD
Real Zaragoza Real Zaragoza
0-2
Málaga Málaga
Elche Elche
1-0
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
Reus Deportiu Reus Deportiu
1-1
Numancia Numancia
Real Oviedo Real Oviedo
1-0
Tenerife Tenerife
Albacete Albacete
1-1
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
Cádiz Cádiz
0-0
Granada CF Granada CF
Las Palmas Las Palmas
4-1
Osasuna Osasuna
Mallorca Mallorca
1-0
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
22 jardunaldia ko ren a
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
2-0
Alcorcón Alcorcón
Osasuna Osasuna
2-0
Mallorca Mallorca
Extremadura UD Extremadura UD
0-2
Real Oviedo Real Oviedo
Granada CF Granada CF
2-1
Elche Elche
Tenerife Tenerife
2-0
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
Málaga Málaga
2-1
Lugo Lugo
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
2-0
Albacete Albacete
Numancia Numancia
3-2
Córdoba Córdoba
Almería Almería
0-0
Cádiz Cádiz
R. Majadahonda R. Majadahonda
2-2
Real Zaragoza Real Zaragoza
Reus Deportiu Reus Deportiu
0-1
Las Palmas Las Palmas
23 jardunaldia ko ren a
Alcorcón Alcorcón
2-1
Córdoba Córdoba
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
0-0
Las Palmas Las Palmas
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
1-2
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
Albacete Albacete
1-0
Reus Deportiu Reus Deportiu
Granada CF Granada CF
0-0
Extremadura UD Extremadura UD
Tenerife Tenerife
0-0
Málaga Málaga
Real Zaragoza Real Zaragoza
2-0
Real Oviedo Real Oviedo
Cádiz Cádiz
1-1
Mallorca Mallorca
Almería Almería
0-1
Osasuna Osasuna
Elche Elche
1-1
Numancia Numancia
Lugo Lugo
3-2
R. Majadahonda R. Majadahonda
24 jardunaldia ko ren a
Mallorca Mallorca
2-0
Alcorcón Alcorcón
Osasuna Osasuna
1-0
Granada CF Granada CF
Reus Deportiu Reus Deportiu
 - 
Elche Elche
Extremadura UD Extremadura UD
0-3
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
Real Oviedo Real Oviedo
2-1
Cádiz Cádiz
Las Palmas Las Palmas
1-1
Real Zaragoza Real Zaragoza
R. Majadahonda R. Majadahonda
1-0
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
Córdoba Córdoba
1-3
Albacete Albacete
Málaga Málaga
1-1
Almería Almería
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
0-0
Tenerife Tenerife
Numancia Numancia
3-0
Lugo Lugo
25 jardunaldia ko ren a
Albacete Albacete
2-0
Mallorca Mallorca
Alcorcón Alcorcón
1-2
Cádiz Cádiz
Granada CF Granada CF
0-1
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
Tenerife Tenerife
0-2
Córdoba Córdoba
Almería Almería
1-0
Numancia Numancia
Málaga Málaga
0-0
Las Palmas Las Palmas
Lugo Lugo
1-2
Real Zaragoza Real Zaragoza
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
0-2
Osasuna Osasuna
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
1-0
Reus Deportiu Reus Deportiu
Elche Elche
1-2
Real Oviedo Real Oviedo
Extremadura UD Extremadura UD
1-1
R. Majadahonda R. Majadahonda
26 jardunaldia ko ren a
Mallorca Mallorca
3-0
Lugo Lugo
Las Palmas Las Palmas
1-0
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
R. Majadahonda R. Majadahonda
0-1
Málaga Málaga
Reus Deportiu Reus Deportiu
 - 
Almería Almería
Numancia Numancia
1-1
Osasuna Osasuna
Real Zaragoza Real Zaragoza
0-0
Albacete Albacete
Real Oviedo Real Oviedo
1-0
Alcorcón Alcorcón
Cádiz Cádiz
2-0
Tenerife Tenerife
Córdoba Córdoba
1-2
Granada CF Granada CF
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
1-1
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
Elche Elche
2-0
Extremadura UD Extremadura UD
27 jardunaldia ko ren a
Lugo Lugo
2-2
Elche Elche
Extremadura UD Extremadura UD
0-1
Numancia Numancia
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
2-3
R. Majadahonda R. Majadahonda
Almería Almería
3-1
Córdoba Córdoba
Málaga Málaga
0-0
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
Osasuna Osasuna
1-0
Real Zaragoza Real Zaragoza
Granada CF Granada CF
 - 
Reus Deportiu Reus Deportiu
Albacete Albacete
0-0
Real Oviedo Real Oviedo
Tenerife Tenerife
2-2
Mallorca Mallorca
Alcorcón Alcorcón
2-0
Las Palmas Las Palmas
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
2-3
Cádiz Cádiz
28 jardunaldia ko ren a
R. Majadahonda R. Majadahonda
0-3
Granada CF Granada CF
Real Oviedo Real Oviedo
1-1
Lugo Lugo
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
2-2
Alcorcón Alcorcón
Numancia Numancia
1-2
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
Real Zaragoza Real Zaragoza
1-2
Almería Almería
Mallorca Mallorca
1-1
Elche Elche
Reus Deportiu Reus Deportiu
 - 
Tenerife Tenerife
Córdoba Córdoba
1-1
Málaga Málaga
Cádiz Cádiz
1-0
Albacete Albacete
Osasuna Osasuna
1-0
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
Las Palmas Las Palmas
1-1
Extremadura UD Extremadura UD
29 jardunaldia ko ren a
Extremadura UD Extremadura UD
3-0
Córdoba Córdoba
Granada CF Granada CF
1-0
Real Zaragoza Real Zaragoza
Tenerife Tenerife
1-1
Numancia Numancia
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
0-1
Las Palmas Las Palmas
R. Majadahonda R. Majadahonda
2-0
Alcorcón Alcorcón
Málaga Málaga
1-2
Osasuna Osasuna
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
1-0
Almería Almería
Elche Elche
1-0
Cádiz Cádiz
Lugo Lugo
 - 
Reus Deportiu Reus Deportiu
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
1-0
Albacete Albacete
Mallorca Mallorca
1-0
Real Oviedo Real Oviedo
30 jardunaldia ko ren a
Córdoba Córdoba
1-2
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
Las Palmas Las Palmas
1-2
Mallorca Mallorca
Real Oviedo Real Oviedo
2-0
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
Almería Almería
0-0
Granada CF Granada CF
Osasuna Osasuna
3-0
R. Majadahonda R. Majadahonda
Numancia Numancia
1-1
Málaga Málaga
Real Zaragoza Real Zaragoza
1-0
Elche Elche
Albacete Albacete
1-0
Extremadura UD Extremadura UD
Reus Deportiu Reus Deportiu
 - 
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
Alcorcón Alcorcón
1-1
Tenerife Tenerife
Cádiz Cádiz
1-1
Lugo Lugo
31 jardunaldia ko ren a
Granada CF Granada CF
1-1
Las Palmas Las Palmas
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
0-1
Málaga Málaga
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
1-0
Real Oviedo Real Oviedo
Mallorca Mallorca
3-0
Real Zaragoza Real Zaragoza
R. Majadahonda R. Majadahonda
4-0
Numancia Numancia
Cádiz Cádiz
1-1
Córdoba Córdoba
Lugo Lugo
0-3
Albacete Albacete
Extremadura UD Extremadura UD
 - 
Reus Deportiu Reus Deportiu
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
0-0
Almería Almería
Tenerife Tenerife
3-2
Osasuna Osasuna
Elche Elche
3-1
Alcorcón Alcorcón
32 jardunaldia ko ren a
Las Palmas Las Palmas
0-1
Elche Elche
Córdoba Córdoba
3-2
Mallorca Mallorca
Real Oviedo Real Oviedo
1-1
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
Alcorcón Alcorcón
0-0
Lugo Lugo
Osasuna Osasuna
1-0
Extremadura UD Extremadura UD
Real Zaragoza Real Zaragoza
3-0
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
Numancia Numancia
2-1
Granada CF Granada CF
Reus Deportiu Reus Deportiu
 - 
Cádiz Cádiz
Málaga Málaga
1-1
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
Albacete Albacete
2-2
Tenerife Tenerife
Almería Almería
2-2
R. Majadahonda R. Majadahonda
33 jardunaldia ko ren a
Elche Elche
1-0
Córdoba Córdoba
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
2-0
Numancia Numancia
Cádiz Cádiz
3-3
Real Zaragoza Real Zaragoza
Alcorcón Alcorcón
0-1
Albacete Albacete
Lugo Lugo
2-2
Osasuna Osasuna
Real Oviedo Real Oviedo
1-1
Las Palmas Las Palmas
Mallorca Mallorca
 - 
Reus Deportiu Reus Deportiu
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
0-2
R. Majadahonda R. Majadahonda
Tenerife Tenerife
0-1
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
Extremadura UD Extremadura UD
1-0
Almería Almería
Granada CF Granada CF
1-0
Málaga Málaga
34 jardunaldia ko ren a
Albacete Albacete
1-1
Elche Elche
Córdoba Córdoba
0-4
Lugo Lugo
Numancia Numancia
1-1
Mallorca Mallorca
R. Majadahonda R. Majadahonda
1-3
Tenerife Tenerife
Las Palmas Las Palmas
0-3
Cádiz Cádiz
Real Zaragoza Real Zaragoza
0-2
Alcorcón Alcorcón
Osasuna Osasuna
2-1
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
1-0
Granada CF Granada CF
Reus Deportiu Reus Deportiu
 - 
Real Oviedo Real Oviedo
Almería Almería
3-0
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
Málaga Málaga
1-2
Extremadura UD Extremadura UD
35 jardunaldia ko ren a
Cádiz Cádiz
2-1
Numancia Numancia
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
1-2
Extremadura UD Extremadura UD
Tenerife Tenerife
1-3
Almería Almería
Mallorca Mallorca
2-0
R. Majadahonda R. Majadahonda
Real Oviedo Real Oviedo
3-3
Córdoba Córdoba
Elche Elche
1-2
Osasuna Osasuna
Lugo Lugo
1-2
Granada CF Granada CF
Real Zaragoza Real Zaragoza
 - 
Reus Deportiu Reus Deportiu
Alcorcón Alcorcón
1-4
Málaga Málaga
Albacete Albacete
4-2
Las Palmas Las Palmas
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
0-0
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
36 jardunaldia ko ren a
Granada CF Granada CF
2-0
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
Córdoba Córdoba
0-3
Real Zaragoza Real Zaragoza
R. Majadahonda R. Majadahonda
1-1
Cádiz Cádiz
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
1-1
Elche Elche
Las Palmas Las Palmas
4-1
Lugo Lugo
Osasuna Osasuna
2-0
Albacete Albacete
Málaga Málaga
0-1
Mallorca Mallorca
Reus Deportiu Reus Deportiu
 - 
Alcorcón Alcorcón
Numancia Numancia
1-2
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
Almería Almería
0-1
Real Oviedo Real Oviedo
Extremadura UD Extremadura UD
1-0
Tenerife Tenerife
37 jardunaldia ko ren a
Lugo Lugo
4-2
Almería Almería
Elche Elche
2-1
R. Majadahonda R. Majadahonda
Real Oviedo Real Oviedo
1-1
Granada CF Granada CF
Albacete Albacete
0-0
Numancia Numancia
Mallorca Mallorca
2-1
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
Cádiz Cádiz
1-1
Málaga Málaga
Tenerife Tenerife
2-1
Las Palmas Las Palmas
Córdoba Córdoba
 - 
Reus Deportiu Reus Deportiu
Alcorcón Alcorcón
0-0
Osasuna Osasuna
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
0-1
Extremadura UD Extremadura UD
Real Zaragoza Real Zaragoza
0-1
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
38 jardunaldia ko ren a
Almería Almería
5-3
Elche Elche
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
1-1
Cádiz Cádiz
R. Majadahonda R. Majadahonda
2-3
Albacete Albacete
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
0-0
Lugo Lugo
Las Palmas Las Palmas
1-0
Córdoba Córdoba
Málaga Málaga
3-0
Real Oviedo Real Oviedo
Numancia Numancia
2-0
Alcorcón Alcorcón
Osasuna Osasuna
 - 
Reus Deportiu Reus Deportiu
Granada CF Granada CF
2-1
Tenerife Tenerife
Extremadura UD Extremadura UD
0-3
Real Zaragoza Real Zaragoza
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
2-1
Mallorca Mallorca
39 jardunaldia ko ren a
Lugo Lugo
1-0
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
Las Palmas Las Palmas
3-2
R. Majadahonda R. Majadahonda
Real Oviedo Real Oviedo
1-0
Numancia Numancia
Albacete Albacete
0-1
Granada CF Granada CF
Mallorca Mallorca
1-0
Almería Almería
Córdoba Córdoba
4-3
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
Cádiz Cádiz
0-0
Osasuna Osasuna
Reus Deportiu Reus Deportiu
 - 
Málaga Málaga
Real Zaragoza Real Zaragoza
4-2
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
Alcorcón Alcorcón
0-1
Extremadura UD Extremadura UD
Elche Elche
3-0
Tenerife Tenerife
40 jardunaldia ko ren a
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
3-3
Elche Elche
Extremadura UD Extremadura UD
0-0
Lugo Lugo
Tenerife Tenerife
2-1
Real Oviedo Real Oviedo
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
1-0
Mallorca Mallorca
Granada CF Granada CF
1-1
Cádiz Cádiz
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
0-2
Albacete Albacete
Almería Almería
0-0
Alcorcón Alcorcón
Numancia Numancia
 - 
Reus Deportiu Reus Deportiu
Málaga Málaga
3-1
Real Zaragoza Real Zaragoza
Osasuna Osasuna
2-0
Las Palmas Las Palmas
R. Majadahonda R. Majadahonda
0-0
Córdoba Córdoba
41 jardunaldia ko ren a
Elche Elche
0-0
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
Lugo Lugo
0-0
Tenerife Tenerife
Real Oviedo Real Oviedo
4-3
R. Majadahonda R. Majadahonda
Cádiz Cádiz
0-1
Extremadura UD Extremadura UD
Mallorca Mallorca
1-1
Granada CF Granada CF
Real Zaragoza Real Zaragoza
0-0
Numancia Numancia
Albacete Albacete
1-2
Málaga Málaga
Reus Deportiu Reus Deportiu
 - 
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
Córdoba Córdoba
2-3
Osasuna Osasuna
Alcorcón Alcorcón
0-1
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
Las Palmas Las Palmas
0-0
Almería Almería
Jornada 42 ko ren a
Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic de Tarragona
1-1
Lugo Lugo
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
1-0
Cádiz Cádiz
Numancia Numancia
1-1
Las Palmas Las Palmas
R. Majadahonda R. Majadahonda
 - 
Reus Deportiu Reus Deportiu
Tenerife Tenerife
1-0
Real Zaragoza Real Zaragoza
Málaga Málaga
3-0
Elche Elche
Osasuna Osasuna
1-0
Real Oviedo Real Oviedo
Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña
2-0
Córdoba Córdoba
Almería Almería
3-0
Albacete Albacete
Extremadura UD Extremadura UD
0-0
Mallorca Mallorca
Granada CF Granada CF
2-1
Alcorcón Alcorcón
Partida egutegia
Jornada 39 LaLiga 1|2|3 LaLiga 1|2|3
19 Mayo 2019 18:00 h.
Ramón de Carranza
Cádiz C.F.
0-0
Cádiz C.F. Osasuna
Jornada 40 LaLiga 1|2|3 LaLiga 1|2|3
25 Mayo 2019 18:00 h.
El Sadar
Osasuna
2-0
Osasuna U.D. Las Palmas
Jornada 41 LaLiga 1|2|3 LaLiga 1|2|3
02 Junio 2019 Nuevo Arcángel
Córdoba C.F.
2-3
Córdoba C.F. Osasuna
Jornada 42 LaLiga 1|2|3 LaLiga 1|2|3
09 Junio 2019 El Sadar
Osasuna
1-0
Osasuna Real Oviedo
Sentimiento Rojillo

#SentimenduGorritxoa

Online denda berria

tienda.osasuna.es Ezagutu ezazu
Adidas
  1. LaLiga
  2. HUMMEL
  3. Kirolbet
  4. euskaltel
  5. Lacturale
  6. Caja Navarra | Caixa
  7. Coca Cola
  8. CUN. Clínica Universidad de Navarra
  9. ACUNSA
  10. Construcciones Victorino Vicente+
  11. Sagamóvil
  12. SELK
  13. San Miguel
  1. Haze & Finn
  2. Montepinos
  3. Halcón Viajes