ALBISTEAK

Osasunak Taxoaren lan egin du

Taldeak ate itxiko lan saio berri bat osatu du.

Itzuli

12/03/2020 14:08

Gaur goizean entrenamendua egin du Osasunak ateak itxita Taxoaren. Entrenamendua teknika, jabetza eta futbol-ariketak izan dira, eta klubak COVID-19ren arazoengatik hartutako prebentzio-neurrien barruan garatu da berriz ere. Moncayolak eta Raul Navasek bigarren egunez jarraian osatu dute entrenamendua gainerako taldekideekin batera. Ruben Garciak, berriz, bere lan plan zehatzarekin jarraitu du, minutu kargatik errekuperatzeko. Horrez gain, Kike Barjak tratamendua jaso du, ezker hankako bizeps femoralean I. graduko lesio muskularra duelako.

LaLigako hurrengo bi jardunaldiak bertan behera geratu direnez, Osasunak agenda berrezarri du Taxoaren. Talde gorritxoa bihar 10:30etatik aurrera arituko da berriro ateak itxita, eta larunbatean eta igandean atsedena izango du. Astelehenean, Jagoba Arrasateren mutilak lanera itzuliko dira Taxoareko instalazioetan.

Sailkapena

Ptak.JKIPBPGPGAGK
1 FC Barcelona 582718456331
2 Real Madrid 562716834919
3 Sevilla FC 472713863929
4 Real Sociedad 462714494533
5 Getafe CF 462713773725
6 Atlético de Madrid 4527111243121
7 Valencia CF 422711973839
8 Villarreal CF 3827115114438
9 Granada CF 3827115113332
10 Athletic Club 372791082923
11 C.A. Osasuna 342781093438
12 Real Betis 332789103843
13 Levante UD 3327103143240
14 D. Alavés 322788112937
15 Real Valladolid CF 2927611102333
16 SD Eibar 272776142741
17 RC Celta 2627511112234
18 RCD Mallorca 252774162844
19 CD Leganés 232758142139
20 RCD Espanyol de Barcelona 202748152346